fbpx

Kraków ŁAŁ, czyli targi mody dziecięcej, akcesoriów i zabawek. Podczas naszego wydarzenia klienci mają najlepszą okazję, by poznać na żywo marki i twórców. Do udziału w targach zapraszamy polskie i europejskie marki. Naszym klientom dajemy możliwość spotkania tych, których na co dzień znają z internetu.

Jeśli tworzysz ubranka dla dzieci, zabawki, dodatki do pokoju dziecięcego, jesteś producentem obuwia, kosmetyków, właścicielem wydawnictwa, księgarni oraz wszystkiego czym dzieci i ich rodzice byliby zachwycenie, zapraszamy do udziału w naszych targach. Nie może Cię tu zabraknąć.

KRAKÓW ŁAŁ PO RAZ 20-STY!

 

Historia targów dziecięcych Kraków ŁAŁ rozpoczęła się w maju 2013 . Teraz przed nami 20. edycja targów. Sami nie wierzymy, że to już tyle wspólnych wydarzeń, które wspólnie z Wami tworzymy. Ilość poznanych marek stawiających pierwsze kroki w biznesie dziecięcym, ich rozwój, sukces i czasem gorsze chwile, wspólnie to przeżywamy i obserwujemy.  Nasze targi to nie tylko biznes, to przede wszystkim ludzie, których poznajemy. Dzięki ŁAŁ nasi klienci stali się znajomymi – zarówno wystawcy jak i odwiedzające nas Mamy.

Termin 20. edycji targów był zmieniany 3 razy. Mamy nadzieję, że powiedzenie do 3 razy sztuka, się sprawdzi i nic nie stanie na przeszkodzie, abyśmy się zobaczyli podczas majowego wydarzenia.

Jeśli chcesz być naszym wystawcą i pokazać swoją ofertę krakowskim rodzicom i dzieciakom, zgłoś się do udziału w wydarzeniu.

 

Kontakt do organizatora:

Kinga Ciniewska / +48 691 159 982 / info@krakow-lal.pl