Kraków ŁAŁ

Kraków ŁAŁ, czyli targi mody dziecięcej, akcesoriów i zabawek. Podczas naszego wydarzenia klienci mają najlepsza okazję, by poznać na żywo marki i twórców. Do udziału w targach zapraszamy polskie i europejskie marki. Naszym klientom dajemy możliwość spotkania tych, których na co dzień znają z internetu. Jeśli tworzysz ubranka dla dzieci, zabawki, dodatki do pokoju dziecięcego, jesteś producentem obuwia, kosmetyków, właścicielem wydawnictwa, księgarni oraz wszystkiego czym dzieci i ich rodzice byliby zachwycenie, zapraszamy do udziału w naszych targach. Nie może Cię tu zabraknąć.

Zostań wystawcą

Tworzysz rzeczy dla dzieci i chciałabyś zaprezentować się podczas jesienno-zimowych edycji ŁAŁ. Zarezerwuj stoisko podczas naszych wydarzeń –  zarejestruj się poprzez formularz zgłoszeniowy, w którym znajdziesz wszelkie interesujące Cię informacje dotyczące naszego wydarzenia. Jeśli pojawią się pytania, napisz do nas.

Kraków

 

Jesienna edycja Kraków ŁAŁ to już nasze 19-te spotkanie w stolicy Małopolski ! Po raz kolejny zapraszamy na krakowski Kazimierz.  Wyjątkowa przestrzeń Hali Piwnej w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva, to 1000 m kw, którą zapełnimy polskimi i europejskimi markami dziecięcymi. Jeśli tworzysz rzeczy dla dzieci – ubrania, obuwie, dodatki, pościel, zabawki, wystrój pokoi, dekoracji i wiele więcej, zostań wystawcą podczas Kraków ŁAŁ. Szczegóły w formularzu zgłoszeniowym.

Katowice

 

ŁAŁ! Katowice? Dokładnie – zapraszamy Was na pierwszą edycję naszych targów do Katowic. ŁAŁ! Katowice 08.12.2019 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym  w samym centrum Katowic. Zaprosimy dla Was najlepsze polskie marki dziecięce. Jeśli sami tworzycie produkty dla dzieci – zapraszamy do nas jako wystawca. Szczegóły w formularzu zgłoszeniowym.

Kontakt do organizatora:

Kinga Ciniewska / +48 691 159 982 / info@krakow-lal.pl