Kraków ŁAŁ

Kraków ŁAŁ, czyli targi mody dziecięcej, akcesoriów i zabawek. Podczas naszego wydarzenia klienci mają najlepsza okazję, by poznać na żywo marki i twórców. Do udziału w targach zapraszamy polskie i europejskie marki. Naszym klientom dajemy możliwość spotkania tych, których na co dzień znają z internetu.

Jeśli tworzysz ubranka dla dzieci, zabawki, dodatki do pokoju dziecięcego, jesteś producentem obuwia, kosmetyków, właścicielem wydawnictwa, księgarni oraz wszystkiego czym dzieci i ich rodzice byliby zachwycenie, zapraszamy do udziału w naszych targach. Nie może Cię tu zabraknąć.

Tworzysz rzeczy dla dzieci i chciałabyś zaprezentować się podczas jesienno-zimowych edycji ŁAŁ. Kraków czy Katowice? Zarezerwuj stoisko podczas naszych wydarzeń –  zarejestruj się poprzez formularz zgłoszeniowy, w którym znajdziesz wszelkie interesujące Cię informacje dotyczące wydarzeń. Jeśli pojawią się pytania, skontaktuj się z nami.

Kraków

 

Jesienna edycja Kraków ŁAŁ odbędzie się 20. października. To już nasze 19-te spotkanie w stolicy Małopolski ! Po raz kolejny zapraszamy na krakowski Kazimierz. Wyjątkowa przestrzeń Hali Piwnej w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva, to 1000 m kw, którą zapełnimy polskimi i europejskimi markami dziecięcymi. Jeśli tworzysz rzeczy dla dzieci – ubrania, obuwie, dodatki, pościel, zabawki, wystrój pokoi, dekoracji i wiele więcej, zostań wystawcą podczas targów dziecięcych Kraków ŁAŁ. Szczegóły w formularzu zgłoszeniowym.

Katowice

 

ŁAŁ! Katowice? Dokładnie – zapraszamy Was na pierwszą edycję naszych targów do Katowic. Przedświąteczna edycja targów dziecięcych odbędzie się 8. grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w samym centrum Katowic. Zaprosimy dla Was najlepsze polskie marki dziecięce. Jeśli sami tworzycie produkty dla dzieci – zapraszamy do nas jako wystawca. Szczegóły w formularzu zgłoszeniowym.

 

 

Kontakt do organizatora:

Kinga Ciniewska / +48 691 159 982 / info@krakow-lal.pl