fbpx
kraków łał targi dziecięce

KRAKÓW ŁAŁ PO RAZ 20-STY!

 

Historia targów dziecięcych Kraków ŁAŁ rozpoczęła się w maju 2013 .

Teraz przed nami 20. edycja!

Sami nie wierzymy, że to już tyle wspólnych wydarzeń, które wspólnie z Wami tworzymy. Ilość poznanych marek stawiających pierwsze kroki w biznesie dziecięcym, ich rozwój, sukces i czasem gorsze chwile, wspólnie to przeżywamy i obserwujemy.  Nasze targi to nie tylko biznes, to przede wszystkim ludzie, których poznajemy. Dzięki ŁAŁ nasi klienci stali się znajomymi – zarówno wystawcy jak i odwiedzające nas Mamy.

Terminu 20. edycji targów był zmieniany kilka razy. Pandemia nie pozwala zaplanować najbliższych tygodni, jednak podejmujemy wyzwanie. Mamy nadzieję, że powiedzenie do 3 razy sztuka, się sprawdzi i już nic nie stanie na przeszkodzie, abyśmy się zobaczyli podczas majowego wydarzenia.

Zanim wypełnisz Formularz Kontaktowy – koniecznie zajrzysz do naszej GALERII i obejrzyj fotorelacje z wcześniejszych edycji targów. Zobacz ile pięknych rzeczy udało nam się zgromadzić pod jednym dachem Starej Zajezdni by DeSilva. Wyobraź sobie tę niezwykłą atmosferę i… wróć tutaj, wypełnij formularz zgłoszeniowy i zarezerwuj datę: 17. X. 2021! 

Kontakt do organizatora:

Kinga Ciniewska / +48 691 159 982 / info@krakow-lal.pl